En Güncel Teknoloji Haberleri

Android için En Güncel Teknoloji Haberleri Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.1 MB
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Cybokron
En Güncel Teknoloji Haberleri uygulaması ile en güncel teknoloji haberleri artık Android tablet ve telefonlarınız ile cebinizde.

En Güncel Teknoloji Haberleri uygulaması ile en güncel teknoloji haberleri artık Android tablet ve telefonlarınız ile cebinizde.

En Güncel Teknoloji Haberleri uygulaması ile Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Bilim, Sosyal Medya Siteleri, Forumları birarada görebilirsiniz. Bu teknoloji siteleri arasında Veteknoloji, Shiftdelete, Donanımhaber, hARDWAREMANIA, Scroll, Chip Online, Pcnet Online, PCLabs, Ntvmsnbc, BBC Türkçe Teknoloji, TeknolojiOKU, TeknoBlog, Teknolojide, LOG, BTNET, Indir.com, Webrazzi, Sosyalmedya, Sosyalmedyahaber.com, r10, İyinet gibi siteler yer almaktadır.

Kullanımı kolay uygulamada dokunmatik ekranınızda elinizi sağa ve sola sürüklediğinizde menüler, aşağı sürüklediğinizde daha fazla yayın ve yayına basılı tuttuğunuzda liste seçeneklerini görebilirsiniz. Ayrıca ayarlar menüsünden ayarlara ulaşabilirsiniz.

En güncel teknoloji haberlerine anlık olarak ulaşabilmek için En Güncel Teknoloji Haberleri uygulamasını denemenizi öneririm.

Daha Fazla Göster
En Güncel Teknoloji Haberleri indir